Cookies management by TermsFeed Generator

Předenice, RD se zahrádkou

DOMY - PRODEJ 9015rd24

Čkyně

4 890 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Předenice, RD se zahrádkou - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu. Tento útulný dům se nachází v malebné osadě Předenice na okraji obce Čkyně. Jedná se o rodinný dům, který vás okouzlí velice vhodným dispozičním uspořádáním 5+1 a nadstandartní podlahovou plochou 227 m2. Vstup do domu je dvěma vchody z vlastní zahrady o celkové ploše 255 m2. Hlavní vchod do domu je v přední části z návsi, druhý vchod je umístěný v zadní části domu ze zahrady se vstupem do suterénu. V suterénu domu o celkové ploše 57 m2 se nachází prádelna, kotelna, sklep na otop, místnost na potraviny, otevřená místnost s krbem a malá místnost pod schodištěm, kde je vodárna. Hlavním vchodem z návsi vstupujeme do přízemí domu o celkové ploše 80 m2. Zde se nachází 2 pokoje, chodba, schodiště do 1. patra, schodiště do suterénu domu, koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice s balkónem, prostorná šatna. V 1. patře o celkové ploše 90 m2 je obývací pokoj s otevřeným stropem a viditelným trámovým krovem, pracovna s krbovými kamny, koupelna s rohovou vanou a WC, otevřená kuchyň s jídelnou a lodžií. Z obývacího pokoje je možnost vstupu po žebříku do půdních prostor domu. Udržovaná zahrada se dvěma skleníky a krbem. Vjezd na zahradu je umožněn vraty z hlavní ulice, zde je možnost vybudování krytého stání pro Vaše vozidlo. Dům disponuje pitnou vodou z obecního vodovodu a dále s užitkovou vodou z obecní studny na návsi. Vytápění domu je kotlem na dřevěné pelety, nebo elektrokotlem.
Tato nemovitost je vhodná jak pro trvalé tak i rekreační bydlení v klidné lokalitě. Veškerá občanská vybavenost je v obci Čkyně a činí zdejší život ještě pohodlnější. Tento dům je v dobrém technickém stavu a nabízí velký potenciál a komfortní bydlení pro budoucího majitele. Ideální volba pro ty, kteří hledají pohodový životní prostor. Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 9015rd24
Lokalita: Předenice u Čkyně
Město: Čkyně
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+kk
Lodžie: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.1 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.2 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.3 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.4 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.5 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.6 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.7 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.8 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.9 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.10 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.11 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.12 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.13 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.14 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.15 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.16 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.17 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.18 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.19 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.20 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.21 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.22 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.23 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.24 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.25 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.26 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.26 Předenice, RD se zahrádkou - obrázek č.26
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Předenice, RD se zahrádkou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Miroslav Švec

Miroslav Švec
realitní makléř

777 869 294

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů