Cookies management by TermsFeed Generator

Španělsko, Marbella, apartmán

BYTY - PRODEJ E001bt23

Marbella

499 000 EUR

cena od 499000 - 552000 Euro

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Španělsko, Marbella, apartmán - titulní obrázek

Popis nemovitosti

AH residence Mabella má idylickou polohu v přední linii golfového hřiště Cabopino v Marbelle a jen kousek od privilegovaných a chráněných písečných dun a přístavu Cabopino. To vše vám zajistí klid, jaký byste si pro svůj domov přáli. Pouhých 15 minut odtud je pulzující město Marbella.
AH residence byla navržena tak, aby vám nabídla veškerý luxus resortu ve vašem vlastním domě. Jak ve společných prostorách, tak v interiéru každého z domů jde design a pohodlí ruku v ruce a vytváří vysoce atraktivní produkt, který nelze srovnávat s ničím jiným v této oblasti.
Domy na míru s prostornými, krásně orientovanými pokoji; velkoformátové porcelánové dlaždice, široká okna v obou ložnicích a obývacím pokoji, která umožňují svit přirozeného světla v kteroukoli denní dobu. Terasy na východozápad v8m umožní skvostné výhledy a relax se závanem čerstvého mořského vzduchu.
Předání bytu: konec roku 2023
Bytové jednotky a ceny:
2 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 1 patro 129 m2 za 499.000 €
2 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 1 patro 247 m2 za 541.000 €
3 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt přízemí 284 m2 za 552.000 €
3 ložnice, 2 koupelny, terasa - přizemní byt 283 m2 za 610.000 €
Penthouse, 3 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 284 m2 za 552.000 €
Pro více informací, aktuální dispozice a plánky nás kontatujte
Marbella je známá jako okouzlující letovisko a je oblíbeným místem bohatých a slavných, podporovaných zahraničními obyvateli, kteří jsou svedeni životním stylem. Ale i pro obyčejné lidi je toho v odpovědi na St Tropez na jihu Španělska k vidění a k pobavení. Marbella je ale také rájem pro milovníky golfu. Tucet nádherných hřišť umožňuje golfistovi hrát tento sport před neobvyklým pozadím, které poskytuje moře a hory. Historická část města, která se nachází v krásné zátoce, ukrývá krásná zákoutí typicky andaluské chuti s obílenými domy a pomerančovníky zdobícími ulice a náměstí. Ideální prostředí pro ochutnání některého z chutných receptů místní kuchyně.

Podrobné informace

Č.zakázky: E001bt23
Lokalita:
Město: Marbella
Typ objektu: Byty
Druh:
Počet podlaží: 0
Podlaží: 0
Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.1 Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.2 Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.3 Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.4 Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.5 Španělsko, Marbella, apartmán - obrázek č.6
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Španělsko, Marbella, apartmán - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů