Horní Dlouhá, pozemek 8.880 m2

Malšín 43519
Cena pozemku
750 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Ing. František Kott
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Prodej pozemku s výměrou 8.880 m2 9 km od přírodní nádrže Lipno a lázní Frymburk. Na pozemku může vzniknout podle ÚP malá vodní plocha napájená z Všímarského potoka.
Hezké přírodní prostředí, strategické investice.
Nabízíme k prodeji krásný pozemek v Horní Dlouhé o rozloze 8.880 m², který se nachází pouhých 9 km od přírodní nádrže Lipno a lázní Frymburk. Tento pozemek je ideálním místem pro investory hledající klidné a malebné prostředí v blízkosti přírody a turistických atrakcí.
Dle platného územního plánu je možné na pozemku vybudovat malou vodní plochu, která by mohla být napájena z Všímarského potoka. Tento projekt nabízí potenciál pro vytvoření atraktivní rekreační oblasti, která by mohla přitáhnout pozornost nejen turistů, ale i těch, kdo hledají místo pro odpočinek v harmonii s přírodou.
Pozemek se nachází v oblasti, která je známá svou přírodní krásou, a nabízí ideální podmínky pro investice do rekreačních objektů nebo ekologických projektů. Vzhledem k výjimečné poloze, v těsné blízkosti Lipenské přehrady a lázeňské oblasti Frymburk a Lipno nad Vltavou, je to skvélé místo pro ty, kdo hledají klid, přírodu a zároveň přístup k populárním turistickým lokalitám.
Tento pozemek je výbornou příležitostí pro strategickou investici do oblasti, která má stále rostoucí potenciál a je vhodná pro budoucí rozvoj a komerční využití. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost k investici do jedné z nejatraktivnějších lokalit jižních Čech.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela1229
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky43519
Datum aktualizace29.05.2025
K dispozici od29.05.2025
Umístění objektuPolosamota
Datum nastěhování29.05.2025
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuOstatní
Celková plocha m28880

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: lname: fname: