Cookies management by TermsFeed Generator

Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou

DOMY - PRODEJ 8995rd24

Hrádek

3 950 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům se zahradou v perspektivním městečku Hrádek u Rokycan, který nabízí klidné a přátelské prostředí pro život i odpočinek. Tento objekt nabízí ideální příležitost bydlení s možností modernizace a rozvoje dle vlastních představ. Dům vhodný i pro větší rodinu se nachází v žádané lokalitě ul. Hutnická v klidné okrajové části města. Nemovitost o zastavěné ploše cca 102 m2 a přilehlé zahrady o rozloze 652 m2, na níž se nachází garáž o velikosti 20,4 m2 a zděné kolny aj. Nabízený dům je částečně podsklepený, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. V 1.NP se nachází prostorná chodba a schodiště, tři pokoje, komora, kuchyně, koupelna a WC. Ve 2.NP se nachází chodba, 3 pokoje, toaleta a lodžie. Na domě proběhla před 25 lety částečná modernizace. Objekt je napojený na všechny potřebné sítě vč. plynu (ohřev TUV zajišťuje bojler, topení plynový kotel, voda a kanalizace je obecní).
Hrádek u Rokycan je dobrou volbou pro trvalé bydlení nebo rekreaci díky své poloze v těsné blízkosti přírody a města Rokycany a 7 minut vzdáleným nájezdem na dálnici D5. V obci je možné nalézt velkou část občanské vybavenosti (např. škola, školka, lékař, obchod, pošta aj.) a kulturního i sportovního vyžití. Veškerá občanská vybavenost v Rokycanech (6 km). Velmi dobré autobusové i vlakové spojení do Plzně, Rokycan i Prahy.
Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8995rd24
Lokalita: Hrádek u Rokycan
Město: Hrádek
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Garáž: ano
Elektřina: 220/380
Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.1 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.2 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.3 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.4 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.5 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.6 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.7 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.8 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.9 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.10 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.11 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.12 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.13 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.14 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.15 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.16 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.17 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.18 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.19 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.19 Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - obrázek č.19
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Hrádek u Rokycan, rodinný dům se zahradou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů