Miletínky, rodinný dům se zahradou

Ktiš 8993rd24
Cena domu
7 950 000
Kontakt makléře
Ing. Bc. Jaroslav Šlosek
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Představujeme Vám jedinečnou příležitost prodeje samostatně stojícího rodinného domu s přilehlou zahradou v klidné obci Miletínky v blízkosti Zlatého potoka, na hranici chráněného území s autentickou přírodou.
Nabízený dům vznikl v roce 1878 pro potřeby školy. V současnosti slouží jako rodinný dům o třech podlažích s obytným podkrovím. V suterénu se nachází společenská místnost s krbem a kuchyní. Vstup do objektu je po exteriérovém schodišti do zvýšeného přízemí, kde se nachází další společenská místnost, kuchyně se zázemím, koupelna a technická místnost. Po interiérovém dvouramenném schodišti se vstupuje do druhého nadzemního podlaží se čtyřmi ložnicemi, koupelnou a toaletou. Z centrální chodby je přístupný balkón kryjící vstup do objektu. V podkroví jsou čtyři ložnice s koupelnou dispozičně omezené sklonem střechy. Na jižní fasádě se nachází balkon. Velkorysý dům nabízí zastavěnou plochu o rozloze 134 m2 a je obklopen praktickou zahradou o výměře 805 m2, jejíž součástí je bazén, pergola i vzrostlé stromy, které vytvářejí idylický prostor pro relaxaci a venkovní aktivity.
Do domu je zavedena el. energie, napojen na vlastní studnu, kanalizace prozatím řešena septikem.
Dům je vhodný k rekonstrukci a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť pro vlastní úpravy a invenci (např. penzion, možnost vybudování až šesti apartmánů aj.). Součástí prodeje je hotová studie rekonstrukce domu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s bohatou historií, zajímavou budoucností a potenciálem pro dlouhodobý výnos.
Tato nemovitost představuje klidné a příjemné místo k bydlení v přírodě s využitím služeb a občanské vybavenosti, které nabízí blízká Ktiš např. (autobus, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti a úchvatné cyklistické trasy v okolí vybízí k atraktivním sportovním a volnočasovým aktivitám, nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté přírodě.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

Parametry nabídky

Lokalita
ObecKtiš
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky8993rd24
Datum aktualizace11.06.2024
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuRušná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2134
Užitná plocha m2247
Plocha parcely m2939
Celková podlahová plocha m2260
Počet balkónů1
Počet lodžií
Počet teras
Počet garáží
Počet bazénů1
ElektřinaElektro - 120 V
ZástavbaVenkovská
Počet sklepů1
Plocha zahrady m2805
Počet podlaží objektu3
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Stav domuDobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadČOV pro celý objekt
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
phone: lname:
Poloha zadaná inzerátem je ulice