Cookies management by TermsFeed Generator

Miletínky, rodinný dům se zahradou

DOMY - PRODEJ 8993rd24

Ktiš

7 950 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU

Popis nemovitosti

Představujeme Vám jedinečnou příležitost prodeje samostatně stojícího rodinného domu s přilehlou zahradou v klidné obci Miletínky v blízkosti Zlatého potoka, na hranici chráněného území s autentickou přírodou.
Nabízený dům vznikl v roce 1878 pro potřeby školy. V současnosti slouží jako rodinný dům o třech podlažích s obytným podkrovím. V suterénu se nachází společenská místnost s krbem a kuchyní. Vstup do objektu je po exteriérovém schodišti do zvýšeného přízemí, kde se nachází další společenská místnost, kuchyně se zázemím, koupelna a technická místnost. Po interiérovém dvouramenném schodišti se vstupuje do druhého nadzemního podlaží se čtyřmi ložnicemi, koupelnou a toaletou. Z centrální chodby je přístupný balkón kryjící vstup do objektu. V podkroví jsou čtyři ložnice s koupelnou dispozičně omezené sklonem střechy. Na jižní fasádě se nachází balkon. Velkorysý dům nabízí zastavěnou plochu o rozloze 134 m2 a je obklopen praktickou zahradou o výměře 805 m2, jejíž součástí je bazén, pergola i vzrostlé stromy, které vytvářejí idylický prostor pro relaxaci a venkovní aktivity.
Do domu je zavedena el. energie, napojen na vlastní studnu, kanalizace prozatím řešena septikem.
Dům je vhodný k rekonstrukci a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť pro vlastní úpravy a invenci (např. penzion, možnost vybudování až šesti apartmánů aj.). Součástí prodeje je hotová studie rekonstrukce domu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s bohatou historií, zajímavou budoucností a potenciálem pro dlouhodobý výnos.
Tato nemovitost představuje klidné a příjemné místo k bydlení v přírodě s využitím služeb a občanské vybavenosti, které nabízí blízká Ktiš např. (autobus, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti a úchvatné cyklistické trasy v okolí vybízí k atraktivním sportovním a volnočasovým aktivitám, nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté přírodě.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8993rd24
Lokalita: Křížovice u Ktiše
Město: Ktiš
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Balkon: ano
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.1 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.2 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.3 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.4 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.5 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.6 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.7 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.8 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.9 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.10 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.11 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.12 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.13 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.14 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.15 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.16 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.17 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.18 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.19 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.20 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.21 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.22 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.23 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.24 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.24 Miletínky, rodinný dům se zahradou - obrázek č.24
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Miletínky, rodinný dům se zahradou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů