Cookies management by TermsFeed Generator

Mojkov, RD se zahradou

DOMY - PRODEJ 8970rd24

Vlachovo Březí

REZERVACE

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Mojkov, RD se zahradou - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Jedinečný RD v žádané lokalitě šumavské obce Mojkov (mezi Prachaticemi a Vimperkem) s úchvatným výhledem. Dvoupodlažní nízkoenergetická dřevostavba s moderním ekodesignem a důrazem na soběstačnost a bezúdržbovost. Na střeše je nová FVE o výkonu 9,72 kWh, která s 15 kWh baterií zajišťuje nulové náklady pro 5 člennou rodinu. Za rok dodá více energie do sítě než ji odebere. Ohřev teplé vody a podlahového topení zajišťuje značkové TČ Panasonic s invertorem a klimatizací. Voda z vlastního velmi vydatného vrtu je velice chutná. Odpad je vyveden do ČOV.
Zastavěná plocha RD činí 123 m2 a celková podlahová pl. má 172 m2. Kolaudace z roku 2014. V 1. NP je velký obývák s jídelnou a prostornou kuchyní. Jídelna má rozkládací stůl pro 4-10 lidí. Dále je zde koupelna, sauna s odpočívárnou a technická místnost. V podkroví najdeme hlavní ložnici se šatnou a pracovnou, další 3 samostatné ložnice a přípravu na 2. koupelnu. Do ložnic se pohodlně uloží min. 10 lidí. RD má sedlovou střechu z beton. tašek, plastová okna s trojsklem a celý vnitřek je obložen dřevem. Zatím nemá fasádu, což je výhoda pro budoucího majitele, který může dům obložit podle svých preferencí (dřevem, kamenem, omítkou aj.).
Pozemek kolem domu je 3.033 m2 a nabízí mnoho prostoru pro odpočinek, grilování, zahradničení atd. Je zde horký koupací sud pro 6 osob i odborně založený ovocný sad. U domu je zpevněná plocha pro 3 auta. Dům je na kraji tiché obce. V okolí mnoho lesů, luk, nádherné výhledy do všech světových stran. Do hodiny autem jsou historické památky, lyžařské sjezdovky, přírodní skvosty a jiné. Do Prachatic je to jen 12 minut autem a jsou zde všechny úřady, kino, divadlo, 3 ZŠ, mnoho obchodů a restaurací. Tento RD je ideální volbou pro pohodový životní prostor, kde se pojí šumavská příroda, moderní komfort a blízké zázemí města.
Koupi lze financovat hypotékou či jiným úvěrem, s čímž vám rádi pomůžeme. Navíc je možné 2,5 mil. z kupní ceny uhradit převzetím zbývající hypotéky s nízkým úrokem.

PENB: B

Podrobné informace

Č.zakázky: 8970rd24
Lokalita: Mojkov
Město: Vlachovo Březí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+kk
Parkovací stání: ano
Nízkoenergetický: ano
Odpad: ČOV pro celý objekt
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.1 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.2 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.3 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.4 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.5 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.6 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.7 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.8 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.9 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.10 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.11 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.12 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.13 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.14 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.15 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.16 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.17 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.18 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.19 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.20 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.21 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.22 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.23 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.24 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.25 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.26 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.27 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.28 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.29 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.30 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.30 Mojkov, RD se zahradou - obrázek č.30
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Mojkov, RD se zahradou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Růžena Machartová

Růžena Machartová
realitní makléř

739 277 772

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů