Nová Pec, byt 1+1

Představujeme Vám k prodeji pěkný byt 1+1 ve zděném domě v atraktivní rekreační lokalitě v Nové Peci. Tento bytový dům prošel zdařilou modernizací včetně zateplení a výměny oken díky tomu je provoz nabízené bytové jednotky velmi úsporný a pohodlný. Tento útulný byt o rozloze 44 m2 nabízí nejen možnost pohodlného bydlení, ale také velmi zajímavou investiční příležitost.
Dispozice bytu zahrnuje předsíň s vestavěnou skříní, ze které se vstupuje do jednotlivých místností, dále kuchyň s kuch. linkou, obývací pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt je v původním funkčním stavu, což nabízí novému majiteli možnost okamžitého užívání nebo možnost úpravy prostor dle vlastních představ a potřeb. K bytu náleží dva sklepní prostory umístěné v suterénu domu. Součásti prodeje je také venkovní plechový sklad - garáž, který může sloužit např. k uskladnění lodi, kol, sportovních potřeb aj.
Byt je napojen na el. energii, obecní vodovod a dálkové topení. Výhodou je také bezproblémové parkování v sousedství domu.
Tato nemovitost představuje klidné a příjemné místo k bydlení v přírodě s využitím všech služeb a občanské vybavenosti, které nabízí Nová Pec např. (vlaková zastávka, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti vybízí k atraktivním celoročním sportovním a volnočasovým aktivitám a je strategická pro výlety po okolí jako například: Sjezdovky Hochficht a Skiareál Lipno, areál Stezka korunami stromů, vodní nádrž Lipno, Olšina, rozhledna Vítkův Hrádek, Jelení Vrchy, Schwarzenberský kanál, a mnoho jiného nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté šumavské přírodě.
Investice do nemovitosti v této oblasti je zajímavá i vzhledem k prognóze rostoucího vývoje lokálních cen a velkým zájmem o místní ubytovací kapacity a dobré dopravní dostupnosti autobusovými i vlakovými spoji.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

2 390 000 Kč Pozn.: -
Č.zakázky: 8930bt23
Lokalita: Nová Pec
Město: Nová Pec
Typ objektu: Byty
Druh: 1+1
Počet podlaží: 3
Podlaží: 1
Garáž: ano
Celková plocha pozemku: -
Zastavěná plocha: -
Plocha okolního pozemku: -
Užitná plocha objektu: 44 m2
Obytná plocha: 44 m2
Energetická náročnost:G