Cookies management by TermsFeed Generator

Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem

DOMY - PRODEJ 8986rd24

Nová Pec

14 870 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám představujeme prodej chalupy v atraktivní rekreační lokalitě v Nové Peci v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno. Pohodlné a útulné interiéry o celkové ploše 151 m2, doplněné rozsáhlou pobytovou zahradou s rozlehlým bazénem o rozloze 1040 m2, poskytují dokonalé místo k relaxaci i zábavě. S kapacitou ubytování pro 15 osob máte možnost vytvořit nezapomenutelné a komfortní zážitky pro své hosty. Tento dům je vybaven vším, co potřebujete pro pohodlný životní styl i podnikatelský úspěch. Pro dokonalou relaxaci je k dispozici sauna, vířivka i bezproblémové parkování. Ústřední plynové topení, obecní voda a kanalizace zajistí, že veškeré potřeby budou naplněny s minimálními starostmi.
Tato nemovitost představuje klidné a příjemné místo k bydlení v přírodě s využitím všech služeb a občanské vybavenosti, které nabízí Nová Pec (vlaková zastávka, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti vybízí k atraktivním celoročním sportovním a volnočasovým aktivitám a je strategická pro výlety po okolí jako například: Sjezdovky Hochficht a Skiareál Lipno, areál Stezka korunami stromů, vodní nádrž Lipno, Olšina, rozhledna Vítkův Hrádek, Jelení Vrchy, Schwarzenberský kanál, a mnoho jiného nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté šumavské přírodě.
Investice do nemovitosti v této oblasti je zajímavá i vzhledem k prognóze rostoucího vývoje lokálních cen a velkým zájmem o místní ubytovací kapacity a dobré dopravní dostupnosti autobusovými i vlakovými spoji.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8986rd24
Lokalita: Nová Pec
Město: Nová Pec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Plyn: obecní plynovod
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.1 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.2 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.3 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.4 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.5 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.6 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.7 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.8 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.9 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.10 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.11 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.12 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.13 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.14 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.15 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.16 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.17 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.18 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.19 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.20 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.21 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.22 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.23 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.24 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.24 Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - obrázek č.24
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Nová Pec, chalupa se zahradou a bazénem - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů