Cookies management by TermsFeed Generator

Nová Pec, stavební pozemek 601 m2

POZEMKY - PRODEJ  9012pz24

Nová Pec

REZERVACE

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme koupi velmi zajímavého stavebního pozemku o celkové rozloze 601 m2 v obci Nová Pec - Láz v krásné šumavské oblasti jižních Čech nedaleko Lipna. Pozemek přístupný z pozemku ve vlastnictví obce. Na pozemku se nachází stavba bez čp o velikosti cca 68 m2 (možnost stavby či přestavby).
Pozemek je tedy skvělou příležitostí k investici a zhodnocení financí nebo možnosti výstavby vaše-ho vysněného domu. Výhodou tohoto pozemku je brzká připravenost k zahájení stavby.
Jedná se o rovinatý pozemek s inženýrskými sítěmi přímo na pozemku obecní voda, a elektřina. Odpad jímka.
Stavební parcela je na vyvýšeném místě s překrásnými výhledy na šumavskou krajinu.
Příležitost k vybudování klidného a příjemného k bydlení v šumavské přírodě s využitím všech služeb a občanské vybavenosti, které nabízí Nová Pec (např. vlaková zastávka, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti vybízí k atraktivním celoročním sportovním a volnočasovým aktivitám a je strategická pro výlety po okolí - Sjezdovky Hochficht a Skiareál Lipno, areál Stezka korunami stromů, vodní nádrž Lipno, Olšina, rozhledna Vítkův Hrádek, Jelení Vrchy, Schwarzenberský kanál, a mnoho jiného nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté šumavské přírodě. Investice do nemovitosti v této oblasti je zajímavá i vzhledem k prognóze rostoucího vývoje lokálních cen a velkým zájmem o místní ubytovací kapacity a dobré dopravní dostupnosti autobusovými i vlakovými spoji. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

Podrobné informace

Č.zakázky: 9012pz24
Lokalita: Nová Pec
Město: Nová Pec
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.1 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.2 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.3 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.4 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.5 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.6 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.7 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.8 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.9 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.10 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.11 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.12 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.12 Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - obrázek č.12
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Nová Pec, stavební pozemek 601 m2 - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů