Cookies management by TermsFeed Generator

Prachatice, družstevní byt 3+1

BYTY - PRODEJ 8975bt24

Prachatice

2 390 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Prachatice, družstevní byt 3+1 - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej praktického družstevního bytu 3+1 s komorou o celkové ploše 64 m2 v prvním nadzemním podlaží dobře udržovaného pětipodlažního panelového BD, který se nachází v žádané lokalitě města Prachatice na Náměstí Přátelství. Tento slunný prakticky řešený byt, je v původním stavu a je připraven k modernizaci dle představ budoucího majitele. Na domě byla provedena zdařilá revitalizace. V rámci ní bylo provedeno zateplení budovy, střechy, instalována plastová okna zajišťující energeticky úsporný provoz, výtah a úprava společných prostor. Byt disponuje následující dispozicí: vstupní chodba s komorou a WC, kuchyně s linkou, obývací pokoj a 2 ložnice. Obložené umakartové jádro, nová koupelna se sprchou. Součástí prodeje je i sklep umístěný v přízemí. Okna jsou situována velmi prakticky, což spolu s dálkovým vytápěním přispívá k úspornému a pohodlnému provozu bytu. Na podlaze v celém bytě je lino.
Parkování je bezproblémové, neboť v sousedství domu se nacházejí prostorná parkoviště. Blízkost centra, škol a veškerá občanská vybavenost v místě v blízké docházkové vzdálenosti zajišťuje velmi kvalitní a praktické bydlení.
Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto bytu a objevte jeho skrytý potenciál a praktické řešení, které je vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Koupi lze financovat stavebním spořením, i s tím Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: C

Podrobné informace

Č.zakázky: 8975bt24
Lokalita: Prachatice
Město: Prachatice
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 5
Podlaží: 1
Výtah: ano
Bezbariérový přístup: ano
Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.1 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.2 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.3 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.4 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.5 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.6 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.7 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.8 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.9 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.10 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.11 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.12 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.13 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.14 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.15 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.16 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.17 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.18 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.19 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.19 Prachatice, družstevní byt 3+1 - obrázek č.19
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prachatice, družstevní byt 3+1 - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Růžena Machartová

Růžena Machartová
realitní makléř

739 277 772

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů