Rezidence Polmone Verde v Pieve al Toppo, Toskánsko

Cena domu
7 850 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Václav Makovec, DiS.
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Tato nemovitost se nachází v městečku Civitella in Val di Chiana, konkrétně v jeho části Pieve al Toppo. Je to velmi krásné místo v údolí Val di Chiana, které spojuje klid rezidenční zóny s výbornou dostupností do oblíbených částí Toskánska.

Představte si ráno, kdy vás probouzí jemné paprsky toskánského slunce a vzduch vonící po rozmarýnu a čerstvě upečeném pečivu z místní pekárny. Vítejte v Pieve al Toppo, v exkluzivní rezidenční čtvrti s přilehlým parkem. Právě zde stojí krajový řadový dům, který definuje nový standard italského luxusu.

Tento dům s užitnou plochou cca 220 m² na třech podlažích je postaven z těch nejkvalitnějších materiálů. Srdcem domu je prostorný obývací pokoj s moderním uzavřeným krbem, který v zimních měsících naplní celý dům praskáním dřeva a hřejivým teplem.

Dispozice domu:
• Přízemí: Světlý obývací pokoj, samostatná velká kuchyně s balkonem a elegantní koupelna. Vše plynule navazuje na přilehlou zahradu s altánem (gazebo), ideálním pro letní večeře pod hvězdami.
• První patro: Tři nádherné ložnice, každá s vlastním balkonem, šatna a dvě moderní koupelny.
• Suterén: zde je prostorná taverna s krbem a druhou kuchyní, kde můžete pořádat nezapomenutelné hostiny pro své přátele. Navíc zde najdete technickou místnost, čtvrtou koupelnu a prostornou garáž.

Dům je ve vynikajícím stavu, vybaven klimatizací, alarmem a moderním krbem a je připraven k okamžitému užívání.

Pieve al Toppo leží v malebném údolí Val di Chiana, nedaleko historického města Arezzo. Lokalita Civitella in Val di Chiana je proslulá svou historií, vynikajícím vínem a olivovým olejem. Dům se nachází v bezprostřední blízkosti veškerých služeb, jako supermarket, lékárna i autobusová zastávka, jež jsou doslova za rohem, přesto si však uchovává intimitu rezidenční zóny u parku.

Život v Toskánsku není jen o bydlení, je to o místních tradicích, skvělém jídle, vynikajícím víně a výhledech na zvlněnou krajinu. Tento dům je vstupenkou do světa, kde čas plyne pomaleji a krásněji.

Výborná dostupnost: Díky přímému leteckému spojení Praha – Florencie se do Toskánska dostanete již za 90 minut. Cestu autem urychluje nedaleká dálnice A1.

Prohlídka a veškerá jednání jsou v českém jazyce.

Cena nemovitosti: 269.000 EUR + 45.000 EUR zahrnující úhradu jednorázové 9% daně z nově nabyté nemovitosti, služby italského notáře včetně finanční úschovy, ověření vnějších a vnitřních dispozic nemovitosti na katastru nemovitostí a realitní servis. Uváděná cena v CZK má pouze orientační povahu a slouží pro rychlé srovnání s dalšími nemovitostmi uváděných v CZK.

Můžeme Vám také pomoci zajistit údržbu a úklid nemovitosti v době Vaší nepřítomnosti, a také se postarat o její případný turistický pronájem.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 724 577 295. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky43831
Datum aktualizace16.01.2026
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Byty5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Užitná plocha m2220
Plocha parcely m2250
Počet parkovišť3
Počet garáží1
ZástavbaObytná
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha sklepa m215
Plocha zahrady m2250
Podlaží podzemní1
Počet podlaží objektu2
Popis domu
KategorieRodinné domy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaF - Velmi nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
phone:
Poloha zadaná inzerátem je obec