Cookies management by TermsFeed Generator

Strážný, objekt s potenciálem

DOMY - PRODEJ 9007rd24

Strážný

17 900 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU

Popis nemovitosti

Představujeme Vám jedinečnou příležitost prodeje samostatně stojícího prostorného objektu s navazujícím pozemkem sloužícím jako parkoviště v obci Strážný v samém srdci krásné šumavské krajiny a zároveň v centru turistického zájmu i hlavního tahu do BRD (nedaleko hraniční přechod Strážný/Philippsreut).
Objekt s mnohostranným využitím, který může sloužit jako penzion, nadstandardní RD, objekt pro krátkodobé ubytování, bytový dům, apartmánový dům, gastro podnik a mnoho dalšího.
Nabízený dům o zastavěné ploše 253 m2 je nepodsklepený, s třemi nadzemními podlažími.
Na objekt je vypracována zdařilá studie, na jejímž základě již započala rozsáhlá rekonstrukce.
Dům je napojen na el. energii a obecní vodovod i kanalizaci.
Tato nemovitost s velkým potenciálem je vhodná pro ty, kteří hledají opravdu prostorný dům. Velkou výhodou je možnost využití služeb a občanské vybavenosti frekventované hraniční obce Strážný (dobré autobusové spojení, vlaková zastávka Lenora 7,5 km, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti vybízí k atraktivním a různorodým podnikatelským aktivitám. Dům je vhodný k dokončení rekonstrukce dle vlastní invence a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť něco vybudovat.
V okolí lze provozovat stále oblíbenější sportovní a volnočasové aktivity k nímž vybízí strategická poloha pro výlety do okolí jako například: Skiareál Strážný, bezprostřední sousedství běžeckých a cyklotras s návazností na šumavskou magistrálu, sjezdovky Hochficht a Skiareál Lipno, stezka korunami stromů, vodní nádrž Lipno, nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté šumavské přírodě.
Investice do nemovitosti v této oblasti je zajímavá i vzhledem k prognóze rostoucího vývoje lokálních cen a velkým zájmem o ubytovací kapacity. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem. Koupi lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 9007rd24
Lokalita: Strážný
Město: Strážný
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.1 Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.2 Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.3 Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.4 Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.5 Strážný, objekt s potenciálem - obrázek č.6
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Strážný, objekt s potenciálem - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Šlosek

Jaroslav Šlosek
realitní makléř

774 067 980

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů