Cookies management by TermsFeed Generator

Třebanice, parcela k výstavbě RD

POZEMKY - PRODEJ  8974pz24

Lhenice

1 090 Kč/m2

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Třebanice, parcela k výstavbě RD - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Jedinečná a exkluzivní nabídka pozemku k výstavbě RD (1500 m2) v malebné obci Třebanice vzdálené 3km severozápadně od Lhenic. Pozemek je rovinatý, s praktickým umístěním na samém kraji obce a krásným výhledem do údolí na obec Hoříkovice. Pozemek navazuje na stávající plochy v obci určené k bydlení v RD. Parcelu je také možné dopravně napojit ze silnice II. třídy. Z hlediska výstavby je to jedna s posledních příležitostí stavby v této nádherné lokalitě, kde se odedávna pěstuje ovoce a je známa svými rozsáhlými třešňovými a jabloňovými sady a která je po právu zvaná jako zahrada jižních Čech.
Okolí obce lze charakterizovat jako neznečistěné životní prostředí, rovinatá krajina s rybníky, lesy, ovocnářstvím a také turistickým vyžitím.
Možnost připojení pozemku na el. vedení, v obci zatím není vybudovaná kanalizace, odpad bude muset být řešen vlastní ČOV, septikem či jímkou a voda vrtem..
Veškerá občanská vybavenost v 3 km vzdáleném městečku Lhenice.
Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem či stavebním spořením, se vším Vám rádi pomůžeme.

Podrobné informace

Č.zakázky: 8974pz24
Lokalita: Třebanice
Město: Lhenice
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Elektřina: ne
Voda: ne
Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.1 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.2 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.3 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.4 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.5 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.6 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.7 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.8 Třebanice, parcela k výstavbě RD - obrázek č.8
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Třebanice, parcela k výstavbě RD - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Růžena Machartová

Růžena Machartová
realitní makléř

739 277 772

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů