Vimperk, bytový dům

Vimperk 8977bd24
Cena domu
3 980 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Miroslav Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Exkluzivně Vám představujeme nabídku prodeje 4 podlažního bytového domu v atraktivní lokalitě v ulici Pasovská ve Vimperku. Tento dům, kde původně byly tiskárny se nachází v památkové zóně města Vimperk, nedaleko hlavního tahu do SRN. Jedná se o zděnou budovu postavenou cca před 100 lety (zast. pl. 245 m2, podlahová plocha 500 m2), která je velmi členitá jak půdorysně tak i výškově, neboť je vybudována u skalního masívu. Uvnitř jsou nosné ocelové sloupy, které vynášejí průvlaky, do nich a obvodových stěn jsou upnuty stropní dřevěné trámy. V severní části jsou pak stropy železobetonové, trámové. V 1. NP se nachází vstupní prostory, bývalé skladovací prostory, schodiště a výtahová šachta. V 2. a 3. NP jsou velké haly cca 150 m2, sociální zařízení, kanceláře, schodiště a výtahové šachty. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod. Na jihozápadní straně domu je umístěn HUP, ze kterého jsou potrubím napojeny jednotlivé plynové kotle v každém podlaží. EL. 230/380 V.
Nabízená nemovitost je vhodná k rekonstrukci a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť pro vlastní úpravy a invenci. (např. kavárna s ubytováním, penzion, možnost vybudování více apartmánů či bytových jednotek s vlastním výtahem se vstupem do každé z bytových jednotek aj.). Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s historií a potenciálem pro dlouhodobý výnos.
Dům je situován v klidné lokalitě s nezaměnitelným půvabem a zároveň v blízkosti kompletní občanské vybavenosti jako obchodů, škol, školky aj., což zajišťuje snadný přístup ke všem potřebným službám. Díky skvělé dopravní dostupnosti autobusovými a vlakovými spoji je poloha brány Šumavy Vimperka ideální jak na bydlení, tak i na investici.
Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku této nemovitosti a objevte její skrytý potenciál.
Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

Parametry nabídky

Lokalita
UlicePasovská
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky8977bd24
Datum aktualizace08.07.2024
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuOkraj obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2245
Užitná plocha m2425
Celková podlahová plocha m2500
Počet balkónů
Počet lodžií
Počet teras
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaKomerční
Počet sklepů
Počet podlaží objektu4
Popis domu
Stav domuPřed rekonstrukcí
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadKanalizace
PlynIndividuální
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
lname: fname: fullname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je ulice