Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu

Vimperk 8956pz23
Cena pozemku
1 300 / m2 Včetně provize
Kontakt makléře
Růžena Machartová
Další nabídky makléře

Popis nabídky

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme koupi velmi zajímavých pozemků o velikostech 420 m2 až 500m2. Je zde povolena výstavba chatky, což nabízí možnost využití pozemku pro rodinou rekreaci či zřízení útulné zahrádku v těsné blízkosti Vimperka. Ke každému pozemku je přivedena elektřina a voda. Odpad se bude řešit individuálně, pravděpodobně žumpou. Pozemky jsou přístupné po obecní asfaltové komunikaci.
Místo je velmi zajímavé svou polohou v klidné lokalitě s několika chatkami u lesa v místě bývalého rekreačního zařízení Hájná Hora asi 1 km nad městem Vimperk ve výšce 800 m.n.m..
V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně školy, školky, pošty a obchodů. Dostupnost je zajištěna vlakem, dálnicí, silnicí, MHD a autobusem.
Vimperk je historické a významné město v okresu Prachatice 25 km jihozápadně od Strakonic, na úpatí Boubína na Šumavě. Vimperk je výchozím bodem pro velkou část turistických výprav za krásami Šumavy.
Jedná se o krásné místo, hned pod lesem plným borůvek a hub. Pokud hledáte místo s potenciálem, přijeďte se podívat. Doporučujeme si tyto a jejich okolí prohlédnout na vlastní oči. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Pro více informací a zamluvení termínu na prohlídce neváhejte nás kontaktovat. S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela2132/60
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky8956pz23
Datum aktualizace11.07.2024
K dispozici od03.11.2024
Umístění objektuOkraj obce
VybavenoNe
Počet balkónů
Počet lodžií
Počet teras
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
DopravaVlak, silnice
Komunikace 
Počet sklepů
Rozměry - délka32
Datum nastěhování03.11.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2420
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: fname: