Cookies management by TermsFeed Generator

Vimperk, bytový dům

DOMY - PRODEJ 8977bd24

Vimperk

4 900 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Vimperk, bytový dům - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám představujeme prodej 4 podlažního bytového domu v atraktivní lokalitě v ulici Pasovská ve Vimperku. Tento dům, kde původně byly tiskárny se nachází v památkové zóně Vimperka, nedaleko hlavního tahu do SRN. Jedná se o zděnou budovu postavenou cca před 100 lety (zast. pl. 245 m2, podlahová plocha 500 m2), která je velmi členitá jak půdorysně tak i výškově, neboť je vybudována u skalního masívu. Uvnitř jsou nosné ocelové sloupy, které vynášejí průvlaky, do nich a obvodových stěn jsou upnuty stropní dřevěné trámy. V severní části jsou pak stropy železobetonové, trámové. V 1. NP se nachází vstupní prostory, bývalé skladovací prostory, schodiště a výtahová šachta. V 2. a 3. NP jsou velké haly cca 150 m2, hygienická zařízení, kanceláře, schodiště a výtahové šachty. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod. Na jihozápadní straně domu je umístěn HUP, ze kterého jsou potrubím napojeny jednotlivé plynové kotle v každém podlaží. EL. 230/380 V.
Nabízená nemovitost je vhodná k rekonstrukci a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť pro vlastní úpravy a invenci. (např. kavárna s ubytováním, penzion, možnost vybudování více apartmánů či bytových jednotek aj.). Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s historií a potenciálem pro dlouhodobý výnos.
Dům je situován v klidné lokalitě s nezaměnitelným půvabem a zároveň v blízkosti kompletní občanské vybavenosti jako obchodů, škol, školky aj., což zajišťuje snadný přístup ke všem potřebným službám. Díky skvělé dopravní dostupnosti autobusovými a vlakovými spoji, je poloha brány Šumavy Vimperka ideální jak na bydlení, tak i na investici.
Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto bytu a objevte jeho skrytý potenciál.
Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8977bd24
Lokalita: Vimperk
Město: Vimperk
Typ objektu: Domy a vily
Druh: jiný dům
Vnitřní dispozice: jiná
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Vimperk, bytový dům - obrázek č.1 Vimperk, bytový dům - obrázek č.2 Vimperk, bytový dům - obrázek č.3 Vimperk, bytový dům - obrázek č.4 Vimperk, bytový dům - obrázek č.5 Vimperk, bytový dům - obrázek č.6 Vimperk, bytový dům - obrázek č.7 Vimperk, bytový dům - obrázek č.8 Vimperk, bytový dům - obrázek č.9 Vimperk, bytový dům - obrázek č.10 Vimperk, bytový dům - obrázek č.11 Vimperk, bytový dům - obrázek č.12 Vimperk, bytový dům - obrázek č.13 Vimperk, bytový dům - obrázek č.14 Vimperk, bytový dům - obrázek č.15 Vimperk, bytový dům - obrázek č.16 Vimperk, bytový dům - obrázek č.17 Vimperk, bytový dům - obrázek č.18 Vimperk, bytový dům - obrázek č.19 Vimperk, bytový dům - obrázek č.19 Vimperk, bytový dům - obrázek č.19
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Vimperk, bytový dům - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Růžena Machartová

Růžena Machartová
realitní makléř

739 277 772

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů