Cookies management by TermsFeed Generator

Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu

POZEMKY - PRODEJ  8956pz23

Vimperk

1 300 Kč/m2

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme koupi velmi zajímavých pozemků o velikostech 420 m2 až 500m2. Je zde povolena výstavba chatky, což nabízí možnost využití pozemku pro rodinou rekreaci či zřízení útulné zahrádku v těsné blízkosti Vimperka. Ke každému pozemku je přivedena elektřina a voda. Odpad se bude řešit individuálně, pravděpodobně žumpou. Pozemky jsou přístupné po obecní asfaltové komunikaci.
Místo je velmi zajímavé svou polohou v klidné lokalitě s několika chatkami u lesa v místě bývalého rekreačního zařízení Hájná Hora asi 1 km nad městem Vimperk ve výšce 800 m.n.m..
V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně školy, školky, pošty a obchodů. Dostupnost je zajištěna vlakem, dálnicí, silnicí, MHD a autobusem.
Vimperk je historické a významné město v okresu Prachatice 25 km jihozápadně od Strakonic, na úpatí Boubína na Šumavě. Vimperk je výchozím bodem pro velkou část turistických výprav za krásami Šumavy.
Jedná se o krásné místo, hned pod lesem plným borůvek a hub. Pokud hledáte místo s potenciálem, přijeďte se podívat. Doporučujeme si tyto a jejich okolí prohlédnout na vlastní oči. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Pro více informací a zamluvení termínu na prohlídce neváhejte nás kontaktovat. S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté.

Podrobné informace

Č.zakázky: 8956pz23
Lokalita: Vimperk
Město: Vimperk
Typ objektu: Pozemky
Druh: jiný pozemek
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.1 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.2 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.3 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.4 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.5 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.6 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.7 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.8 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.9 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.10 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.11 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.12 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.13 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.14 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.15 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.15 Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - obrázek č.15
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Vimperk, Hájná Hora, pz pro rod. rekreaci či zahradu - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Růžena Machartová

Růžena Machartová
realitní makléř

739 277 772

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů