Cookies management by TermsFeed Generator

Záblatí, RD se zahradou

DOMY - PRODEJ 9003rd24

Záblatí

3 970 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Záblatí, RD se zahradou - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka řadového RD v původní řadové zástavbě v žádané lokalitě malebné jihočeské obce Záblatí. V nabízeném dvoupodlažním, nepodsklepeném domě je započata zdařilá modernizace včetně výměny oken a všech vstupních dveří. Jeho velikost 6+1, dvě koupelny garáž a technické zázemí je vhodná pro větší rodinu či jako dvougenerační dům. Dispozice objektu je následující: Vstupní chodbou se dostaneme do přízemí, kde se vpravo nachází kuchyně, samostatný pokoj s komorou, koupelna a WC, v levé části je garáž, kotelna včetně kotle na tuhá paliva a technické zázemí, ze kterého se vchází na praktickou zahradu. Ta nabízí prostor pro odpočinek a rekreaci, vhodné místo pro grilování a zahradní aktivity. Prostorným schodištěm se dostaneme do druhého patra, kde jsou tři samostatné pokoje, obývací prostor za kterým se nachází další ložnice, déle je zde koupelna, WC a komora. Střecha domu je sedlová, krytina je lepený střešní šindel, což zajišťuje dobrý odvod srážkové vody a ochranu před povětrnostními vlivy. Objekt je napojen ne el. energii, obecní vodovod a obecní kanalizaci.
Tento dům je umístěný v krajní části klidné střediskové obce, což zaručuje komfortní bydlení bez zdraví ohrožujících vlivů, blízkost zeleně v podobě lesů, luk a řeky Blanice pod horou Boubín (1362 m. n. m.) Příjemné a čisté prostředí. V obci se nachází veškerá infrastruktura jako např. obchod, poštu, hospodu, dětské hřiště, sportovní areál, několik spolků aj. A to vše v dosahu okresního města Prachatice (15 km) se všemi jeho výhodami úplné občanské vybavenosti. Tento dům je ve velmi dobrém stavu a je připraven pro dokončení dle potřeb majitele. Ideální volba pro ty, kteří hledají pohodový životní prostor s jedinečným spojením venkovského půvabu, blízkosti Šumavy a moderního komfortu.Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.Koupi lze financovat hypotečním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 9003rd24
Lokalita: Záblatí u Prachatic
Město: Záblatí
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+1
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.1 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.2 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.3 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.4 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.5 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.6 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.7 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.8 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.9 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.10 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.11 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.12 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.13 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.14 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.15 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.16 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.17 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.18 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.19 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.20 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.21 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.22 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.23 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.24 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.25 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.26 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.27 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.28 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.29 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.30 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.30 Záblatí, RD se zahradou - obrázek č.30
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Záblatí, RD se zahradou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

František Kott

František Kott
realitní makléř

603 154 902

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů