Uvažujete o prodeji nebo pronájmu nemovitosti? Přenechejte Vaše starosti nám. NEMO reality s.r.o. zajistí kompletní realitní služby.

Podívejte se jak pracujeme, pěkně krok za krokem.

1. krok

NEZÁVAZNÁ PROHLÍDKA

Seznámíme se s Vaší nemovitostí

Naše práce začíná nezávaznou náborovou prohlídkou. Profesionální makléř Vaši nemovitost důkladně prověří po technické i právní stránce. Promluví si s Vámi o Vašich požadavcích, potřebách a situaci, která Vás k prodeji nemovitosti vede.2. krok

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Nastavení správné ceny je rozhodující

Na základě seznámení se s nemovitostí naší zkušení makléři doporučí optimální tržní cenu s ohledem na požadovanou rychlost prodeje. Správné stanovení tržní ceny je často zásadním faktorem pro úspěšný prodej. Znáte cenu své nemovitosti? Zkuste on-line odhad zdarma.

On-line ocenění nemovitosti

3. krok

NASTAVENÍ PLÁNU A DOHODA

Ruku na to!

Náš makléř Vám podrobně vysvětlí všechna úskalí prodeje nemovitosti a na míru nastaví plán realizace. Při spolupráci s naší RK znáte dopředu podmínky spolupráce. Provize naší kanceláře je splatná vždy až po převedení nemovitosti na nového majitele a vyplacení kupní ceny. Pokud se v průběhu prodeje dohodneme na snížení kupní ceny, klesá automaticky i naše odměna. V případě, že se nám nemovitost prodat nepodaří, neplatíte samozřejmě nic.

4. krok

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Kvalitní příprava je polovina úspěchu

Když se rozhodnete prodávat auto, jistě ho nejprve umyjete. Stejně tak i nemovitosti musí být na prodej dobře připravena, jen je to o něco složitější. Zkušený makléř doporučí jaké kroky učinit, aby byla nemovitost pro klienty atraktivní, ale aby nebyly zakryty vady nemovitosti. V případě potřeby zajistíme homestaging nemovitosti. Následuje profesionální nafocení, natočení videoprohldíky a zpracování půdorysu nemovitosti. Všechny tyto body odliší v očích klientů Vaši nemovitosti od ostatních.

5. krok

MLS SYSTÉM A DATABÁZE KLIENTŮ

Vaši nemovitost dostaneme mezi lidi, mezi ty, kteří chtějí koupit!

Díky našemu členství v EKRK a jejímu MLS systému bude Vaši nemovitost aktivně nabízet více jak 500 prověřených makléřů z našich partnerských kanceláří z celé ČR, aniž by Vás to stálo korunu navíc. Ještě před samotnou inzercí nabídneme nemovitost klientům z naší databáze poptávajících. Jedná se o prověřené klienty se zajištěným financováním.6. krok

PREZENTACE NEMOVITOSTI

S námi bude Vaše nemovitost na očích

Zajistíme tu nejširší prezentaci Vaší nemovitosti v regionu. Do reklamy vydáváme každý měsíc nemalé prostředky s jasným cílem. Nemovitosti našich klientů musí být vidět. Bez prohlídky není kupce. Naše reklama obsáhne všechna reklamní média:

A

REKLAMA NA INTERNETU

Všechny nabízené nemovitosti prezentujeme na našich webových stránkách www.nemoreality.cz, které odpovídají posledním technologickým trendům, včetně optimalizovaného vyhledávání pro mobilní telefony. Naše webové stránky navštíví ročně více jak 20.000 klientů a další 2.000 klientů od nás pravidelně odebírá novinky ze světa realit. Dále se Vaše nemovitosti objeví na všech významných realitních portálech a portále evropského klubu realitních kanceláří www.ekrk.cz, který slouží pro prezentaci nemovitostí i mezi zahraniční klientelou.

B

PREZENTACE V TISKOVINÁCH

Již od roku 1996 nepřetržitě vydáváme vlastní realitní časopis. Od černobílé velkoformátové varianty na novinovém papíře se postupně obměnil až do dnešní moderní barevné magazínové podoby. Dnes je každé vydání našeho magazínu vytištěno v nákladu 25.000 ks a distribuováno po celém regionu naší působnosti. I přes stále rostoucí význam internetu je stále velmi oblíbeným periodikem se stálými čtenáři, kteří se mimo aktuální nabídku nemovitostí dozví i spoustu informací z realitního trhu.

prohlédnout archiv čísel

C

PLACHTY, CEDULE, BILLBOARDY

Reklama přímo na nemovitosti stále funguje. Lidé hledají nemovitosti ve svém okolí. Plachta nebo cedule na domě je upozorní, že je vaše nemovitost k mání. Naši makléři instalují reklamu šetrně, aniž by poničili váš majetek. K prezentaci větších projektů využíváme také mnohé billboardové plochy, které má naše kancelář dlouhodobě pronajaté jak v Prachaticích tak i blízkém okolí.

D

VÝVĚSKY A VELETRHY

Vaši nemovitost vyvěsíme ve vývěskách v Prachaticích, Českých Budějovicích, Vimperku, Volarech, Netolicích a Volyni.

7. krok

PROHLÍDKY NEMOVITOSTÍ

Ušetříme Vám hodinu času

Hodiny strávené na telefonu s organizací prohlídek nechte na Vašem makléři. Zda se zúčastníte samotné prohlídky je již zcela na Vás. Věřte však, že se vyplatí nechat prohlídku zcela na makléři. Nejen že neztrácíte svůj čas s opakovaným představováním nemovitosti a vysvětlováním právních náležitostí, ale především profesionální makléř dokáže daleko lepe reagovat na klientovi výtky vůči nemovitosti a dokáže daleko lépe odolat klientovu tlaku na snížení ceny. Naši makléři vždy hájí Vaše zájmy.

8. krok

PRAVIDELNÉ REPORTY

S námi víte, co se s nemovitostí děje

Stejně jako máte svého rodinného lékaře nebo právníka i realitní makléř musí být osoba, které můžete důvěřovat a která stojí na Vaší straně. Proto Vás v průběhu prodeje nemovitosti naši makléři pravidelně informují o velikosti zájmu, o proběhlých prohlídkách a případných návrzích ze strany klientů.

9. krok

ZAJISTÍME FINANCOVÁNÍ

Vyřídíme výhodnou hypotéku během krátké doby

Možná si myslíte, že vyřízení hypotéky je záležitostí kupujícího a Vás se to netýká. Není tomu tak. Jistota, že kupující dostane úvěr a včas vyplatí kupní cenu, je klíčová pro úspěšný prodej. Náš hypoteční specialista patří mezi nejlepší v oboru a postará se, abyste kupní cenu dostali včas.

10. krok

PRÁVNÍ SERVIS

Bezpečný převod nemovitosti je pro nás prioritou

Naši zkušení právníci připraví bezchybnou smluvní dokumentaci, zajistí bezpečnou úschovu peněz a kontrolují celý průběh převodu nemovitosti až do samotného konce. Tedy do stavu, kdy prodávající má peníze, které požadoval a kupující vlastní nemovitost, kterou si rezervoval. Veškeré náklady na právní služby hradíme my. Naše kancelář je navíc pojištěna na škody způsobené z výkonu svého povolání a to do výše 35.000.000 Kč.

11. krok

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Daně vyřídíme za Vás.

Bojíte se složitých výpočtů a zpracování daňového přiznání. Buďte bez starosti. Naše děvčata z ekonomického oddělení Vám bezplatně vyhotoví daňové přiznání a zajistí znalecký posudek, který zaručí i optimalizaci Vaší daňové povinnosti.

12. krok

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Vyplacením provize náš servis nekončí

Po převodu nemovitosti v katastru nemovitosti dochází k fyzickému předání. Náš makléř je Vám plně k dispozici. Vyhotoví předávací protokol, který oběma stranám garantuje, že bylo vše řádně vypořádáno, pomůže Vám s převodem energií.

13. krok

STĚHOVÁNÍ A ŘEMESLNÉ SLUŽBY

Pomůžeme i s rekonstrukcí

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Není tomu tak, rádi Vám zajistíme cenově výhodné stěhování. V případě rekonstrukce Vám doporučíme ověřené řemeslníky a stavební firmy ze všech odvětví stavební činnosti.

14. krok

ARCHIVACE

U nás je vše bezpečně uloženo

Důsledně archivujeme všechny dokumenty, které souvisí s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Každá zakázka má vlastní složku, která je již od roku 1996 pečlivě archivována a připravená v případě potřeby k nahlédnutí zúčastněným klientům.